با خريد پكيجهای بک لینک ما فقط به صفحه اول گوگل فكر كنيد

به چه شکل بک پیوند باکیفیت و توانا بگیریم؟

راهنما جدید: بک لینک فالو و نوفالو چیست؟

به نقل از آلامتو به نقل از دارکوب ; یک کدام از راه هایی که در سئو سایت برای بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جستجوگر به فعالیت برده می شود , بک لینک سازی ( Link Building ) است . بک لینک سازی به عملیات قرار دادن لینک وب سایت در وبسایت های دیگر تیتر میشود . درصورتی که که عملیات بک لینک سازی طبق اصول درستی انجام گردد مرتبه وبسایت در موتورهای کاوش گر بالا می‌رود . در غیر این صورت احتمالا صدمات جبران ناپذیری به رنکینگ وب سایت وارد آید . در‌این مطلب به شما شیوه اصولی بک لینک سازی را فراگیری خواهم داد .

image

10 روش گرفتن Backlinks برای وب سایتتان

بک لینک سازی چیست

گذشته از شروع عملیات بک لینک و پیوند سازی به طبع وب سایت را از حیث اصول بهینه سازی سایت بازنگری نموده تا مشکلی از این بابت نداشته باشد . آنالیز سایت را حتما ذیل نظر کارشناس سئوی وب سایت و باصرفه سازی https://codyxtgj.bloggersdelight.dk/2021/06/19/bkh-lynkh-rygn-tkhnykh-h-w-mnb-bkh-lynkh-rygn/ وبسایت انجام دهید تا موردی از لحاظ شما پنهان نماند . برای بک لینک سازی وب سایت حتماً باید از محتوای کافی برخوردار باشد و به صورت عصر ای در سایت مقاله ها نوین و موثر در مسئله شغلی وبسایت به روز کردن شود . بعد از بررسی وب سایت می توانید عملیات بک پیوند سازی وبسایت را آغاز کنید .

  1. لینک سازی PBN به چه معناست؟

  2. بک لینک چیست و اهمیت آن در سئو - مدیر سئو

  3. 11 راه برای ساخت بک لینک از طریق کاربران - سئو سایت

یادگرفتن بک پیوند

image

ساخت محتوا چه‌طور منجر پیوند سازی میشود؟ بهترین جور دریافت بک لینک , لینک سازی ارگانیک است . البته لینک و پیوند سازی طبیعی به چه معناست؟ لینک و پیوند سازی ارگانیک تنها در یک صورت صورت می دهد و آن نیز از روش تولید محتوای باارزش و با کیفیت است . در حالتی که شما بتوانید در سایت یا بلاگ خود مطالبی کاربردی منتشر کنید , دیگر تارنما ها به صورت بالقوه لینک و پیوند مقاله شما را در تارنما شان قرار می دهند چرا که می دانند محتوای شما کاربردی است و منجر افزایش راه‌بندان سایت شان می شود . به این ترتیب , مدام تلاش نمایید مطالبی بدون نقص و جامع برای مخاطبان خود منتشر کنید .

یکی‌از بهترین مکان های تولید لینک و پیوند به وب سایت فروم ها و تالارهای گفتگو هست که می‌توانید مقاله‌ها خویش را در آنان با ذکر منبع منتشر فرمایید . البته فراموش نشود امضاء انجمن را پیوند به تارنما خود قرار دهید و همچنین در بخش پروفایل آدرس تارنما را قطعا درج کنید . در سایت های ساخت بلاگ بدون پول می توانید عضو شده و مقاله ها خویش را در آنان هم بار گذاری فرمایید اما این فعالیت را مطلقا با ذکر منبع انجام دهید .

گرچه در یکسری سال قبلی گوگل اعلام نموده است که این این چنین لینک و پیوند سازی , دیگر تاثیری بر بهینه سازی سایت نخواهد داشت , ولی می توان خاطرنشان کرد که این راه هنوز در سایت های اهل ایران در درحال حاضر اجرا است . اما خوب تر است بدانید لینک و پیوند سازی در قسمت دیدگاه های تارنما و فروم ها به خیل عظیم سبب خواهد شد گوگل شما را تحت عنوان یک اسپمر شناسایی خواهد کرد .

11 راه برای ساخت بک لینک از طریق کاربران - سئو سایت

image

بک پیوند هرمی

این عملیات می بایست در موقعیت معمولی و در تمامی روزهای هفته انجام گردد و تعداد ایجاد بک لینک متعادل باشد . برای مثال در یک روز 100 بک لینک و پیوند ایجاد نکنید و روز دیگر 10 بک لینک! همت نمائید به صورت معدل , بک لینک و پیوند های اینترنت سایتتان در حین های مختلف برابر باشد . با توجه به ساعات کاری شرکت های معمولا بک پیوند ها در ساعت ها کاری ساخت می‌گردند و خوب تر است در خارج از ساعت ها کاری هم بک لینک ایجاد نمائید . معمولاً عملیات بک لینک و پیوند سازی برای سایت با حجم فراوان انجام می شود و رفته رفته با اعتنا به جذب کاربر برای سایت اندازه تعداد بک لینک و پیوند ها کمتر می شود .

image

لینک ها همچنین می‌توانند اثر منفی بر روی وبسایت دارا باشند و وب سایت شما‌را متحمل ضرروزیان های بدون شوخی کنند . خوب تر است بک لینک و پیوند سازی تارنما خود را حتماً ذیل لحاظ کارشناس سئوی وب سایت و باصرفه سازی وب سایت انجام دهید چون